501788771
kontakt@ksiegarnia-prawnicza.com.pl

Aplikacja od ogółu do szczegółu Heliosz Akty normatywne w pigułce

Aneta Heliosz

Aplikacje prawnicze,

Wydawnictwo C.H.Beck


Isbn 9788381281966 | Wydanie 9/2018 | Stron 472

Cena: 77.03 zł

Zamówienia

Tel. 501788771 w godz. 9:00-18:00

Zwrot

14 dni na zwrot towaru

Wysyłka

Paczkomaty Poczta Orlen

Książka na aplikację uwzględnia zmiany opublikowane do Dz.U. z 2018 r. poz 364 oraz zmiany uchwalone do 57 (włącznie) posiedzenia Sejmu. Pozostałe zmiany będą zamieszczane na stronie. Aplikacja od ogółu do szczegółu to streszczenie podstawowych, a zarazem najważniejszych wiadomości zaczerpniętych z 56 aktów normatywnych, w tym Konstytucji, kodeksów, ustaw i uchwał, czyli zawiera omówienie najistotniejszych dziedzin prawa w przystępnej i zrozumiałej formie. W książce można znaleźć m.in. najważniejsze informacje z: Konstytucji RP, Kodeksu cywilnego, Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, kodeksu postępowania cywilnego, kodeksu karnego, Kodeksu karnego skarbowego, Kodeksu postępowania karnego, kodeksu pracy, Kodeksu spółek handlowych i Kodeksu postępowania administracyjnego.
Treść książki oraz jej forma ułatwia naukę, a zarazem powtórkę materiału. Jeśli zatem jesteś zapracowany i ciągle brakuje Ci czasu, to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie.

Adresaci książki: absolwenci prawa, osoby przygotowujące się do EGZAMINU WSTĘPNEGO na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą, prawnicy, którzy poszukując pracy, przystępują do konkursów, np. na asystenta sędziego.
Księgarnia prawnicza poleca Aplikacja od ogółu do szczegółu Heliosz