tel: 501788771
kontakt@ksiegarnia-prawnicza.com.pl

Aplikacje prawnicze w pytaniach i odpowiedziach Tom 2

Katarzyna Czajkowska Matosiuk

Aplikacje prawnicze,

C.H. Beck


Isbn 9788325590574 | Wydanie 11/2017 | Stron 800

Dostępność: brak

Zamówienia

Tel. 501788771 w godz. 9:00-18:00

Zwrot

14 dni na zwrot towaru

Wysyłka

Paczkomaty Poczta Orlen

Przystępujesz wkrótce do trudnego egzaminu na aplikację radcowską, adwokacką lub notarialną? Nie masz dość czasu na długie i teoretyczne podręczniki? Jeżeli tak, to masz przed sobą pierwszą na rynku publikację, której celem jest szybkie powtórzenie materiału przed tymi konkretnymi egzaminami. W dwóch tomach otrzymujesz skondensowaną wiedzę z kilkunastu dziedzin prawa. Zawarty tu materiał z wielu działów prawa pomaga zdać egzamin na aplikację radcowską, adwokacką i notarialną.
Tom 1 zawiera Prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, Prawo upadłościowe, Prawo restrukturyzacyjne, prawo administracyjne, postępowanie administracyjne, Prawo karne, Postępowanie karne, prawo i postępowanie w sprawach wykroczeń, prawo pracy, prawo korporacji prawniczych.

Nowe, zmienione 11 wydanie zawiera:
- pytania egzaminacyjne z ostatnich lat,
- szczegółowe omówienia poszczególnych zagadnień,
- przy każdym zagadnieniu pytania, które pojawiły się dotychczas na egzaminach, a także pytania, które mogą paść w tym roku.

Autentyczne pytania egzaminacyjne są odpowiednio usystematyzowane i zaktualizowane. Pod każdym pytaniem znajdziesz odpowiedzi (w tym tę prawidłową), podstawę prawną i dokładne omówienie całego zagadnienia.

Aktualizacja do dnia egzaminu w 2017 r. dostępna na stronie w zakładce AKTUALIZACJE APLIKACYJNA.
Księgarnia prawnicza poleca Aplikacje prawnicze w pytaniach i odpowiedziach Tom 2