501788771
kontakt@ksiegarnia-prawnicza.com.pl

porównanie kosztów wysyłki


Informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia z wysyłką - czas realizacji wg regulaminu 1-7 dni

Płatności przelewem są dokonywane jako przelew tradycyjny. Muszą się Państwo zalogować do swojego banku i dokonać płatności na rachunek wskazany w potwierdzeniu, które otrzymają Państwo w mailu.

Poczta polska - przelew na konto

8,99 zł
10.50 zł
12,50 zł
10,50 zł
wkrótce dostępne

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie paczka jest wysyłana jako Paczka Biznesowa 48

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie paczka jest wysyłana do Paczkomatu 24/7 z odbiorem w paczkomacie

Paczka jest wysyłana jako Paczka Biznesowa 48 - płatność przy odbiorze przesyłki

Paczka jest wysyłana jako Paczka Biznesowa 48. FV znajduje się w przesyłce, płatności dokonują Państwo w przeciągu 14 dni od dostarczenia. Opcja dostępna dla jednostek budżetowych, samorządowych, szkół, policji, S.A. biur rachunkowych, kancelarii prawniczych

Paybynet - szybkie przelewy/płatności internetowe bezpośrednio na rachunek sklepu. Transakcje wspólnie z bankami uczestniczącymi w usłudze obsługuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Już wkrótce będą dostępne płatności online. Paybynet to system bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. PayByNet jest jedynym w Polsce serwisem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z rachunku bankowego klienta na rachunek bankowy sklepu(z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeniowego ELIXIR.
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. (KIR S.A.) jest firmą zaufania publicznego, której udziałowcami są banki, Narodowy Bank Polski oraz Związek Banków Polskich. KIR S.A. pełni bardzo istotną funkcję - pozwala na realizację przelewów z banku do banku, przez co jest jednym z filarów bankowości w Polsce. Dzięki działaniom KIR S.A. możliwa jest bezpieczna i niezawodna realizacja rozliczeń pomiędzy bankami w systemie ELIXIR®, EuroELIXIR i ExpressELIXIR (ponad 1,5 mld przelewów międzybankowych rocznie). Jednym z rozwiązań KIR S.A. jest również nowoczesne narzędzie pozwalające na szybkie, gwarantowane i bezpośrednich płatności internetowych - system PayByNet. Działanie PayByNet oparte jest na tej samej infrastrukturze technicznej co system ELIXIR®, który realizuje dziesiątki milionów przelewów dziennie, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji i stabilności systemu. PayByNet jest jedyną w Polsce usługą płatności internetowych posiadającą unikalną cechę realizacji płatności bezpośrednio z konta bankowego Płatnika na konto bankowe odbiorcy płatności. KIR S.A. posiada status agenta rozliczeniowego w zakresie obsługi systemu płatności internetowych PayByNet.