501788771
kontakt@ksiegarnia-prawnicza.com.pl

Formy płatności



Informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia z wysyłką - czas realizacji wg regulaminu 1-7 dni
 1. Płatność - przelew tradycyjny:
  - po zakończeniu zamówienia otrzymają Państwo na podany adres mailowy potwierdzenie, w którym znajdują się dane do przelewu. Aby dokonać płatności za zamówienie muszą się państwo zalogować do swojego banku i dokonać przelewu w odpowiedniej kwocie na konto bankowe Mbank 36 1140 2004 0000 3002 7248 8720 w tytule podając nr zamówienia.
 2. Płatność - przelew wg FV 14/21 dni:
  - po zakończeniu zamówienia otrzymają Państwo na podany adres mailowy potwierdzenie. Paczka zostanie wysłana wraz z FV płatną w przeciągu 14/21 dni od daty dostrczenia. Płatność ta jest dostępna dla jednostek budżetowych, samorządowych, policji, wojska, szkół, bibliotek, kancelarii prawniczych, S.A sp. z o.o.
 3. Płatność - za pobraniem:
  - przesyłka jest wysyłana poczta polską jako Paczka Biznes 48. Płatności dokonują Państwo przy odbiorze przesyłki.
 4. Płatność - online :
  - Już wkrótce będą dostępne płatności online. Paybynet to system bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. PayByNet jest jedynym w Polsce serwisem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z rachunku bankowego klienta na rachunek bankowy sklepu(z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeniowego ELIXIR.
  Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. (KIR S.A.) jest firmą zaufania publicznego, której udziałowcami są banki, Narodowy Bank Polski oraz Związek Banków Polskich. KIR S.A. pełni bardzo istotną funkcję - pozwala na realizację przelewów z banku do banku, przez co jest jednym z filarów bankowości w Polsce. Dzięki działaniom KIR S.A. możliwa jest bezpieczna i niezawodna realizacja rozliczeń pomiędzy bankami w systemie ELIXIR®, EuroELIXIR i ExpressELIXIR (ponad 1,5 mld przelewów międzybankowych rocznie). Jednym z rozwiązań KIR S.A. jest również nowoczesne narzędzie pozwalające na szybkie, gwarantowane i bezpośrednich płatności internetowych - system PayByNet. Działanie PayByNet oparte jest na tej samej infrastrukturze technicznej co system ELIXIR®, który realizuje dziesiątki milionów przelewów dziennie, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji i stabilności systemu. PayByNet jest jedyną w Polsce usługą płatności internetowych posiadającą unikalną cechę realizacji płatności bezpośrednio z konta bankowego Płatnika na konto bankowe odbiorcy płatności. KIR S.A. posiada status agenta rozliczeniowego w zakresie obsługi systemu płatności internetowych PayByNet.