501788771
kontakt@ksiegarnia-prawnicza.com.pl

Transport ręczny na budowie ukraińska wersja językowa film na pendrivie wymagania: Java 8 lub nowsza / procesor Intel i3 / pamięć RAM 2GB

Dariusz Smoliński

filmy na pendrivie,

Wydawnictwo ODDK


Isbn VD1239P | Wydanie 1/2018 | Stron 0

Cena: 201.39 zł

Zamówienia

Tel. 501788771 w godz. 9:00-18:00

Zwrot

14 dni na zwrot towaru

Wysyłka

Paczkomaty Poczta Orlen

Warunki i zakres użytkowania filmu: Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu.
Film Transport ręczny na budowie to prezentacja przepisów BHP obowiązujących na placu budowy, wskazanie i omówienie zagrożeń i pomoc w rozwiązywaniu najczęściej występujących na budowie problemów z ręcznym dźwiganiem i transportowaniem ciężarów.

Nowa wersja filmu uwzględnia zmiany w przepisach dotyczących norm dźwigania, wprowadzonych w 2017 r.

W filmie – realistyczne sceny, fachowe komentarze, prezentacja złych i dobrych praktyk, demonstracja działania narzędzi i urządzeń i odpowiedzi na pytania:

Jaki ciężar może bezpiecznie podnieść jeden pracownik budowy? Jakie przedmioty może podnosić jedną, a jakie powinien dwoma rękoma? Jak dźwigać, by nie narazić się na uraz kręgosłupa lub inne dolegliwości? Jak na budowie zorganizować dźwiganie zespołowe? Jak posługiwać się taczką – zwykłą i mechaniczną? Co jest warunkiem zachowania bezpieczeństwa w pracy z wózkiem brukarskim, wózkiem paletowym, wózkami gospodarskimi? Jak zapewnić sobie bezpieczny i efektywny transport pionowy z wykorzystaniem żurawika lub wciągnika?

Film można odtwarzać w całości lub wybierać poszczególne moduły z menu:
Dźwiganie ręczne
Transport ręczny
Transport za pomocą taczki
Transport z użyciem wózka paletowego
Wózki gospodarcze
Ręczny transport pionowy
Praca z żurawikiem
Praca z wciągnikiem
Przygotowanie pracowników do transportu ręcznego
Księgarnia prawnicza poleca Transport ręczny na budowie ukraińska wersja językowa film na pendrivie